EU version

Společnost PKP Intercity představuje inovativní vůz 1. třídy: Názor veřejnosti v PGE Narodowy

Společnost PKP Intercity představuje inovativní vůz 1. třídy: Názor veřejnosti v PGE Narodowy
foto: PKP Intercity/Společnost PKP Intercity představuje inovativní vůz 1. třídy: Názor veřejnosti v PGE Narodowy
05 / 10 / 2023

Společnost PKP Intercity posouvá inovace v železniční dopravě na hmatatelnou úroveň a představuje prototyp vozového oddílu 1. třídy, který je nyní vystaven na viditelném místě na recepci společnosti PGE Narodowy.

Tento krok, který je součástí strategie společnosti PKP Intercity "Železnice velkých investic", představuje moderní interiéry s prvky, jako jsou pohodlné sedačky, osobní stolky, inovativní řešení zavazadel a high-tech vybavení včetně Wi-Fi, jedinečného systému osvětlení, zásuvek USB a dalších. Kromě toho je prvořadá bezpečnost a pohodlí; nové návrhy zahrnují komplexní systém detekce požáru, videomonitoring, klimatizaci a dynamický informační systém pro cestující.

Marek Chraniuk, předseda představenstva společnosti PKP Intercity, uvádí: "Nový design vozů je další etapou změn, které zavádíme, a realizace strategie "PKP Intercity – železnice velkých investic". Pohodlí cestujících je pro nás prioritou. Od nynějška se každý návštěvník PGE Narodowy, jehož jsme partnerem, může posadit na nově navržená sedadla, prohlédnout si zcela nový vzhled vozů, ale hlavně se s námi podělit o svůj názor na ně přímo z jejich vnitřku."

Prostřednictvím QR kódu umístěného na prototypu mohou návštěvníci získat přístup k podrobnému průzkumu a vyplnit jej. Tento nástroj zjišťuje aspekty, jako jsou barevná schémata, funkčnost nábytku, estetika a celkové pohodlí.

Prototyp bude přístupný do března 2024. Ve hře je ale také možnost prodloužení přístupu k tomuto prototypu.

Zdroj: Redakce

Tagy