Čím dál víc studentů se přiznává, že nevědí, co budou dělat na stáži. Proto mají obavy z toho, co je čeká. A proto je zde rozhovor Davidem Balounem absolventem dopravní Fakulty v Pardubicích. Jaké jsou jeho obavy?