EU version

Vlaky, které jsou plné lásky

Vlaky, které jsou plné lásky
foto: https://www.rogerebert.com/reviews/great-movie-strangers-on-a-train-1951 / Strangers on a train/Strangers on a train ( Cizinci ve vlaku)
20 / 11 / 2021

Dlouhé jízdy vlakem, přeplněná kupé a jedinečné cestovatelské zážitky nabízejí perfektní příležitost pro dojemné příběhy a románky mezi cestujícími, které mohou vést i k lásce. Nejeden milostný příběh začal při cestování vlakem. Obvykle to začíná pronikavým pohledem na vašeho spolucestujícího, který může pokračovat rozhovorem a kávou v jídelním voze.

Míhající se krajina v oknech vlaku a omezený prostor mohou toto romantické prostředí podpořit. Strach z neznáma nám dodává jemnou dávku adrenalinu, díky kterému je vše více vzrušující.

Těmito příběhy bylo inspirováno mnoho knih a filmů. Jeden z nejslavnějších filmů, díky kterému si cestování vlakem zamilujeme, je "Před úsvitem" s Ethanem Hawkem v hlavní roli. Romantický příběh o americkém batůžkáři Jessem, který na cestě do Vídně potkává atraktivní francouzskou pasažérku Céline. Následuje noc procházek, povídání a flirtování.

Zde je několik zmíněných filmů, které jsou ideální pro podzimní sezónu a mohly by vás inspirovat k tomu, abyste nasedli do vlaku, až budete mít příště příležitost.

Top filmová čtyřka:

1. Někdo to rád horké – klasika z roku 1959 s okouzlující Marilyn Monroe v hlavní roli 

Zdroj:(//i.pinimg.com/236x/1c/0b/91/1c0b9139aba4d641b8e9e056c04ee223--tony-curtis-billy-wilder.jpg)

2. Cizinci ve vlaku – film noir z roku 1951 v režii Alfreda Hitchcocka podle románu Patricie Highsmith s temnými podtóny

3. Pouto nejsilnější – Romantické drama vydané v roce 1945 o vášnivém mimomanželském vztahu v Anglii krátce před 2. světovou válkou.

Source:(//lwlies.com/wp-content/uploads/2015/11/brief-encounter-review-768x539-c-default.jpg)

4. Voda pro slony – film z roku 2011 by mohl okouzlit prastarou myšlenku o útěku do cirkusu. Ale v tomto příběhu vlak otevírá nový svět pro mladého veterináře (Robert Pattinson), který se zamiluje do cirkusové umělkyně Marleny (Reese Witherspoon).

Zdroj: (//media.timeout.com/images/100256441/630/472/image.jpg)

Tagy

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace