EU version

Vítejte na mezinárodním železničním veletrhu TRAKO 2023

Vítejte na mezinárodním železničním veletrhu TRAKO 2023
foto: Redakce RAILTARGET/Vítejte na mezinárodním železničním veletrhu TRAKO 2023
19 / 09 / 2023

Mezinárodní železniční veletrh TRAKO, který se dnes koná v rámci veletrhu AMBEREXPO, se zaměřuje na železniční dopravu v Gdaňsku. Tato očekávaná akce, která se koná od 19. do 22. září, je druhým největším setkáním svého druhu v Evropě.

Na jubilejním 15. ročníku veletrhu TRAKO se představí více než 600 vystavovatelů z celého světa. Na seznamu jsou významné národní pavilony ze zemí, jako je Rakousko, Česko, Finsko, Německo, Španělsko, Švýcarsko, Ukrajina a Velká Británie.

Na veletrhu se očekává 25 000 milovníků obchodu z více než 40 zemí. Jedním z vrcholů je venkovní výstava, která by měla být rekordní a na které se představí 51 vystavovatelů s působivými expozicemi kolejových vozidel. Mezi účastníky jsou významné nadnárodní železniční společnosti, přední polské firmy z železničního sektoru, investoři, výrobci, správci infrastruktury a četní poskytovatelé služeb a řešení. Tito účastníci se ponoří do hloubky čtyř hlavních segmentů: kolejová vozidla, infrastruktura, nákladní doprava a městská hromadná doprava.

Programová rada TRAKO pečlivě připravila řadu akcí, které se zabývají naléhavými otázkami železničního průmyslu. Na programu je téměř 100 debat, seminářů a konferencí, včetně zásadních diskusí o strategickém významu železnic v Evropě a výzvách konsolidace železnic. Čtvrtý Den vzdělávání a kariéry, který se uskuteční 22. září, navíc slibuje hluboký ponor do kariérních příležitostí v odvětví, od nabídek práce a stáží až po poutavé workshopy. Součástí programu dne je také jedinečná prezentace uniformované módy, při níž budou zaměstnanci železnic modelovat slavnostní uniformy různých železničních společností. Účastníci se také mohou vydat na "prohlídkovou trasu" a zažít pohlcující zážitek a zúčastnit se "gamifikace", aby se zábavnou formou zapojili do spolupráce s podniky.

Vzhledem k tomu, že společnost RAILTARGET se stala mediálním partnerem veletrhu TRAKO 2023, i my se připravujeme na to, že jako aktivní účastníci sehrajeme klíčovou roli v tomto průmyslovém milníku – společnost RAILTARGET připravuje exkluzivní rozhovorové studio přímo na místě a slibuje řadu rozhovorů "jeden na jednoho" s některými předními představiteli tohoto odvětví.

Připojte se k nám, setkejme se na veletrhu TRAKO 2023. My v RAILTARGET se těšíme na vaši návštěvu!

Zdroj informací: Redakce

Tagy