EU version

Veletrh SEE Mobility 2023 právě začal. Zaměřuje se na konektivitu pro budoucí mobilitu

Veletrh SEE Mobility 2023 právě začal. Zaměřuje se na konektivitu pro budoucí mobilitu
foto: SEE Mobility/Veletrh SEE Mobility 2023 právě začal. Zaměřuje se na konektivitu pro budoucí mobilitu
30 / 05 / 2023

V bělehradském hotelu Jugoslavija byl 30. května zahájen 4. ročník veletrhu SEE Mobility, jediný mezinárodní veletrh dopravních technologií a služeb na západním Balkáně. Veletrh SEE Mobility 2023, jehož letošní motto zní "Konektivita pro budoucnost", se zaměří na železnici a logistiku, které jsou považovány za dva klíčové pilíře mobility 21. století.

Veletrh, který se koná každé dva roky, je známý tím, že pokrývá širokou škálu oblastí včetně technologií a infrastruktury silniční, železniční a veřejné dopravy, designu interiérů a exteriérů silničních a železničních vozidel, souvisejících služeb a výstavby tunelů.

Program SEE Mobility zahrnuje dva výstavní dny a návštěvy předních srbských firem, které jsou organizovány jak pro vystavovatele, tak pro hosty.

Po skončení výstavy 31. května je odpoledne naplánována návštěva intermodálního terminálu NELT a 1. června pak návštěva průmyslového parku MIND v Kragujevaci.

Vystavovatelé a sponzoři veletrhu SEE Mobility mají výhodné a rozmanité nabídky, které poskytují dobré příležitosti k nalezení nových partnerů během veletrhu.

Tagy