EU version

Unikátní a rekordní 14. veletrh TRAKO je za námi. Víme jako první datum příštího 15. ročníku veletrhu v Gdaňsku!

Unikátní a rekordní 14. veletrh TRAKO je za námi. Víme jako první datum příštího 15. ročníku veletrhu v Gdaňsku!
foto: Archiv/Unikátní a rekordní 14. veletrh TRAKO je za námi. Víme jako první datum příštího 15. ročníku veletrhu v Gdaňsku!
28 / 09 / 2021

V pátek, 24 záři skončil Gdaňsku 14. mezinárodní železniční veletrh TRAKO 2021 - nejvýznamnější setkání železničního segmentu v tomto roce. Organizátoři veletrhu jsou s akcí velice spokojeni, Amberexpo navštívilo 23 000 účastníků z 39 zemí a přes 500 vystavovatelů z celého světa. Zároveň organizátoři již nyní zájemce zvou na 15. ročník veletrhu TRAKO, který se uskuteční za dva roky, v dnech 19.-22 září v Gdaňsku.

‘‘Pro organizátory veletrhu jsou nejdůležitější dojmy vystavovatelů a účastníků, obchodní efekt po veletrhu a také návštěvnost. Čísla ukončených veletrhů TRAKO jsou pro všechny pozitivním překvapením. Letošní TRAKO se těšilo ještě většímu zájmu železničního odvětví než předchozí ročník před pandemií." řeklAndrzej Bojanowski – CEO Międzynarodowe Targi Gdańskie SA.

Poslední den akce na AMBEREXPO patřil zaměstnavatelům a jejich potenciálním zaměstnancům. V pátek byl na veletrhu uspořádán Den vzdělávání a kariéry, který byl organizován již potřetí. Do letošního ročníku se přihlásilo 1 300 zájemců, převážně středoškoláků a vysokoškoláků. Měli možnost přímo hovořit a získávat informace od společností, které se veletrhu účastní a během celého dne se mohli se zúčastnit na přednáškách a workshopech věnovaných pravé osobám, kteří hledají práci v oboru.

„TRAKO je největší letošní událost v dopravním průmyslu v Evropě a bylo to vidět v Gdaňsku. Počet vystavovatelů a počet návštěvníků veletrhu působily skvělým dojmem. Tak velký zájem o akci určitě vyplývá ze současných trendů – módy pro železnice, která je nejlepším, protože je nejbezpečnějším, nejekologičtějším a nejodolnějším dopravním prostředkem. Dnes je se železnicí spojeno ještě jedno slovo – rozvoj. Na TRAKO se konaly četné premiéry kolejových vozidel, debaty a konference, “řekl Krzysztof Mamiński, předseda představenstva skupiny PKP S.A. a zároveň předseda International Union of Railways (UIC).

Tagy

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace