EU version

Transport Logistic již zítra ovládne Mnichov: Bude se jednat o dosud největší událost

Transport Logistic již zítra ovládne Mnichov: Bude se jednat o dosud největší událost
foto: Archiv/Transport Logistic již zítra ovládne Mnichov: Bude se jednat o dosud největší událost
08 / 05 / 2023

Transport logistic, mezinárodní veletrh logistiky, mobility, IT a řízení dodavatelského řetězce, se koná již zítra 9. května v Mnichově a potrvá do 12. května 2023. Akce se zúčastní na 2 300 vystavovatelů ze 67 zemí na ploše 127 000 m2 v deseti halách a na venkovních plochách. Letošní veletrh bude mezinárodnějším, než kdykoli předtím.

V pavilonu B2 bude k dispozici nová plocha Campus Plaza, která bude sloužit jako místo setkávání zavedených firem a začínajících podniků, které zde budou prezentovat svou práci na témata, jako je udržitelnost, alternativní pohony, začínající podniky, pracovní místa a kariéra. Kromě toho bude Spolkové ministerstvo hospodářství a ochrany klimatu (BMWK) hostit v hale A3 pavilon, v němž se představí 17 inovativních firem z odvětví IT/telematiky, e-businessu a telekomunikací.

Akci zahájí spolkový ministr dopravy Dr. Volker Wissing, který zdůrazní význam dopravní logistiky v politické agendě. Na programu konference bude 56 zasedání, na nichž se budou probírat témata jako spalovací tranzit, infrastruktura a legislativa v oblasti dodavatelského řetězce.

Redakce RAILTARGET bude živě informovat o nových technologiích a trendech v dopravě a poskytne návštěvníkům a vystavovatelům studio pro rozhovory. Šéfredaktorka magazínu bude k dispozici pro případné rozhovory a fotografie.

Tagy