EU version

Mezinárodní železniční a intermodální kongres skupiny OLTIS 2024 se blíží!

Mezinárodní železniční a intermodální kongres skupiny OLTIS 2024 se blíží!
foto: RAILTARGET/12. polsko-česko-slovenská konference v polské Wisle
27 / 01 / 2024

Skupina OLTIS se po loňském úspěchu 12. ročníku polsko-česko-slovenské konference připravuje na pořádání Mezinárodního železničního a intermodálního kongresu v polské Wisle, který je naplánován na 6. až 8. března 2024.

Letošní ročník s tématem Bezpečnost - IT - Legislativa se chce ponořit do neustále se vyvíjejícího železničního prostředí. Účastníci mohou očekávat informativní diskuse a interaktivní panelová zasedání, která usnadní přímé zapojení odborníků z oboru.

Jako místo konání bude sloužit hotel Crystal Mountain a očekává se, že konference přiláká manažery, odborníky na železnici a logistiku a specialisty na intermodální dopravu. Jejich cílem je zapojit se do diskusí o zásadních výzvách, kterým toto odvětví čelí.

Kromě výměny názorů nabízí Mezinárodní železniční a intermodální kongres neocenitelnou příležitost k navázání kontaktů a prozkoumání potenciálních obchodních záměrů. Další podrobnosti a registraci na Mezinárodní železniční a intermodální kongres 2024 naleznete na adrese www.systemykolejowe.pl.

Tagy