EU version

Největší událost roku právě začala: Vítejte na Transport Logistic

Největší událost roku právě začala: Vítejte na Transport Logistic
foto: Transport Logistic/Největší událost roku právě začala: Vítejte na Transport Logistic
09 / 05 / 2023

Transport Logistic, mezinárodní veletrh logistiky, mobility, IT a řízení dodavatelského řetězce, se koná na mnichovském výstavišti ode dneška 9. května do 12. května 2023. Akce se účastní přibližně 2 300 vystavovatelů ze 67 zemí, takže je mezinárodnější, než kdykoli předtím. Veletrh se rozkládá na ploše 127 000 m2 v deseti halách a dalších venkovních plochách.

Nové prostranství Campus Plaza v hale B2 slouží jako místo setkávání zavedených firem a začínajících podniků, které zde společně prezentují svou práci a zaměřují se na témata, jako je udržitelnost, alternativní pohony, start-upy, pracovní místa a kariérní příležitosti. Spolkové ministerstvo hospodářství a ochrany klimatu (BMWK) má svůj vlastní pavilon pro hosty v hale A3, kde se po celou dobu konání akce představí 17 inovativních firem z oblasti IT/telematiky, elektronického obchodu a telekomunikací.

Akci zahájil spolkový ministr dopravy Dr. Volker Wissing, který zdůraznil význam dopravní logistiky v politické agendě. Na programu konference je 56 diskusních sekcí, které se zabývají tématy, jako je spalování, infrastruktura a legislativa v oblasti dodavatelského řetězce.

Redakce RAILTARGET se nachází na stánku 124 v hale B5 a bude vám přinášet exkluzivní živé zpravodajství o nových technologiích a trendech v dopravě. Návštěvníkům a vystavovatelům poskytne studio pro rozhovory, kde se může kdokoli zastavit, vyfotit se a případně se zúčastnit rozhovoru.

Tagy