EU version

RegioJet spouští denní spoje do Chorvatska. Luxus a pohodlí na cestách

RegioJet spouští denní spoje do Chorvatska. Luxus a pohodlí na cestách
foto: STUDENT AGENCY/ Public Domain/RegioJet
05 / 07 / 2024

RegioJet začal jezdit denně do Chorvatska a spoje jsou už skoro vyprodané. Nové luxusní autobusy vás vezmou z Prahy, Brna a Bratislavy do oblíbených destinací jako Zadar, Šibenik či Split. Začátek ceny jízdenek je už od 999 Kč.

 RegioJet odstartoval denní autobusové spoje do Chorvatska, které jsou v prvních červencových týdnech téměř vyprodány. Do oblíbených jadranských destinací od Zadaru po Split rozvezou cestující nové luxusní autobusy se speciálním vnitřním uspořádáním pro více osobního prostoru, které Regiojet na linku Praha-Brno-Bratislava-Split nasadil, informuje naší redakci tisková zpráva společnosti RegioJet. 

Dita Tomešová, ředitelka autobusové dopravy RegioJet, říká: "Chorvatsko se těší obrovské popularitě mezi našimi cestujícími, a zájem o tuto linku nás přiměl zavést dodatečné posilové spoje, které jsou již nyní také téměř vyprodané. Pro druhou polovinu sezóny, zejména v měsících srpen a září, doporučujeme zákazníkům, aby si jízdenky zakoupili včas, čímž si zajistí nejen lepší cenu, ale i preferované místo."

Autobusy RegioJet odjíždí z Prahy, Brna a Bratislavy každý den a nabízí cestujícím přímé spojení do přímořských měst jako Zadar, Sukošan, Biograd na Moru, Pakoštane, Vodice, Šibenik, Primošten, Trogir nebo Split. Ceny jízdenek startují již od 999 Kč.

Luxusní autobusy a prvotřídní služby na palubě

RegioJet nasadil pro nové linky moderní autobusy značky Setra, které nabízejí nejen komfortní uspořádání sedadel ve stylu "dva plus jedna", ale jsou vybaveny i nejnovějším multimediálním systémem, klimatizací, toaletou a nabíjecími stanicemi. Na palubě je k dispozici neomezené množství prémiové kávy z profesionálního kávovaru, jakož i další občerstvení a nápoje za přátelské ceny. 

Vysoký zájem o jízdenky na Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech 

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech, který se pravidelně koná začátkem července, je další významnou událostí, na kterou je zájem o jízdenky enormní. Na zahajovací akce jsou již jízdenky vyprodané. “RegioJet reaguje na vysokou poptávku nasazováním posilových spojů. Snažíme se zajistit dostatečné kapacity i pro další zájemce,” dodává Dita Tomešová. 

Zdroj: RegioJet

Tagy