foto: Kudy z nudy / public domain /Původní technické zázemí
Šumperk otevírá brány svého nejstřeženějšího a bizárního tajemství z dob studené války. Přímo pod školní tělocvičnou se ukrývá přísně utajovaný, hermeticky uzavřený pancéřový bunkr. Právě odtud se mělo v případě nepřátelského napadení řídit kompletní železniční spojení po celé Moravě.
Šumperk láká na největší tahák letošní letní turistické sezóny. Veřejnosti se poprvé otevřou brány přísně utajovaného podzemního úkrytu z období studené války, který se nachází přímo pod šumperským zámkem. Tento strategický kryt měl v případě válečného konfliktu sloužit jako záložní velitelství Československých drah, odkud by se kompletně řídila železniční doprava na celé Moravě. Vznikl v krytu pod tehdejší železniční průmyslovkou, dnes Střední školou řemesel.
Město prostory zpřístupní v rámci pravidelných komentovaných prohlídek. Návštěvníci tak dostanou jedinečnou šanci nahlédnout do autentických prostor, kde se zastavil čas. „V podzemí je zachováno původní technické i spojovací vybavení. Návštěvníci uvidí například unikátní velín s mapou tratí, modelovou železnici i prostor věnovaný branné výchově v době normalizace. Součástí prohlídky jsou také příběhy osobností vojenských dějin Šumperka z let 1918–1938 a vystavené vojenské artefakty,“ přiblížila Ivana Doležalová z šumperského informačního centra.
Psali jsme
Výjezd fanoušků Sigmy do Mohuče nezačal úplně podle plánu. Změna odjezdu, chybějící catering i minimum zásuvek cestu pořádně zkomplikovaly. Přesto…
„Kryt byl vybudován v roce 1963. Tehdy všem, kdo o tom rozhodovali, vrtalo hlavou, jak stavbu v podzemí utajit před veřejností. Padlo rozhodnutí spojit to s výstavbou tělocvičny. Takže v podzemí vznikl utajený kryt, nad ním se budovala tělocvična,“ přiblížil historii místa školník Střední školy řemesel Petr Šťastný s tím, že do krytu se vstupuje těžkými pancéřovými dveřmi a několik desítek metrů dlouhou chodbou.
.jpg)
V krytu najdeme v centrální části místnost s obrovskou a podrobnou mapou tehdejší Československé socialistické republiky s podrobně vyznačenými železničními tratěmi. Součástí byly i tabulky, jak postupovat v případě napadení. V podzemí se nacházela i telefonní ústředna. Jde o hermeticky uzavřený prostor za pancéřovými dveřmi, takže nesměla chybět vzduchotechnika na výměnu vzduchu. Za jedněmi pancéřovými dvířky, kterými se zřejmě dalo prolézt jen po kolenou, je vchod do tajné chodby.

Tajný bunkr pod průmyslovkou naštěstí nikdy nebyl v ostrém provozu. Byl využit jen k několika cvičením. „Z vyprávění vím, že přijelo vedení a vybraní železničáři, byli zavřeni v podzemí tři dny a simulovali řízení dopravy,“ vysvětlil dále Šťastný.
Kdy do podzemí vyrazit?
Podzemní velitelství se lidem poprvé otevře v rámci zahájení letní sezóny při mimořádných prohlídkách v pondělí 1. června ve 13:30 a 15:30 hodin. Jelikož je kapacita podzemních prostor omezená, je nutné si předem udělat rezervaci na webu informačního centra.
Pravidelný prázdninový režim pak bude probíhat vždy v pondělky, čtvrtky, pátky a soboty. V červenci a srpnu na prohlídky navážou také oblíbené komentované procházky městem (každou neděli od 11:00 se srazem u infocentra). Už od června budou navíc tradičně přístupné další dva vyhledávané cíle – radniční věž s výhledem na město i panorama Jeseníků a stálá expozice věnovaná temné historii čarodějnických procesů.
Zdroj: sumpersky.denik.cz, idnes.cz