EU version

Nečekejte na poslední chvíli a objednejte si jízdenky na Velikonoce už teď! Kapacity vlaků se rychle plní

Nečekejte na poslední chvíli a objednejte si jízdenky na Velikonoce už teď! Kapacity vlaků se rychle plní
foto: Velikonoční vlak do neznáma/tiskové materiály/Nečekejte na poslední chvíli a objednejte si jízdenky na Velikonoce už teď! Kapacity vlaků se rychle plní
09 / 04 / 2022

Velikonoce máme spojené s časem stráveným v okruhu blízkých a rodiny. To ovšem znamená, že davy lidí míří zpět do svých domovů napříč Českou republikou. Řada z nich k přepravě využívá vlaky a jízdenky kupují dlouho dopředu. Pokud se i vy chystáte na Velikonoce domů vlakem, neotálejte s koupí jízdenek, protože kapacity se rychle plní. Velikonoce však můžete na železnici strávit i příjemným způsobem. Organizátoři si pro Vás připravili hned několik akcí spojených s cestováním vlakem.

Velikonoce nás sice čekají až za týden, kapacity vlaků se ale rychle plní. Nečekejte s rezervací jízdenek na poslední chvíli, abyste získali místa ve více vytížených spojích. Jako při každém státním svátku, většina lidí chce tento čas strávit v kruhu svých blízkých a celou Českou republikou míří davy lidí do svých domovů. Poptávka po cestování vlaky bývá během Velikonoc zhruba o 30% vyšší než v obvyklém provozu. V minulosti železniční dopravci často posilovali během Velikonoc přepravní kapacity, aby uspokojili zvýšenou poptávku pasažérů.

Pokud byste během Velikonoc chtěli strávit čas na železnici i jinak, je pro Vás připravena řada železničních akcí, například cesty parními lokomotivami po České republice nebo třeba akce Velikonoční vlak do neznáma, konaná 14.-18. 4. 2022. Vlak vyrazí z Prahy, ale každá další zastávka už bude překvapením.

 

Tagy

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace