EU version

Zvýšená flexibilita a efektivita: ÖBB investuje do multimodálních výměnných nástaveb

Zvýšená flexibilita a efektivita: ÖBB investuje do multimodálních výměnných nástaveb
foto: ÖBB Rail Cargo Group/Zvýšená flexibilita a efektivita: ÖBB investuje do multimodálních výměnných nástaveb
09 / 04 / 2023

Skupina ÖBB Rail Cargo Group investuje do roku 2023 do 300 multimodálních výměnných nástaveb. Nákladní přepravní společnost tak reaguje na enormní poptávku zákazníků a rozšiřuje své portfolio zařízení, aby překlenula rozdíl mezi silniční a železniční dopravou a nabídla tak efektivní komplexní logistická řešení.

Flexibilita na nejvyšší úrovni

Díky vnější délce více než 13 metrů a vnitřní výšce přes 2,5 metru budou nové swapy brzy jezdit po celé Evropě. Výměnné nástavby jsou univerzálně nosné. To znamená, že je lze nakládat a vykládat ze všech stran i shora. To je odlišuje od běžných kontejnerů. Další výhodou je, že je lze použít pro všechny druhy zboží ve všech odvětvích (např. v logistice nápojů, chemickém a automobilovém průmyslu).

S pomocí inovativního vybavení umožňuje RCG efektivní a bezproblémové komplexní logistické řešení ve všech odvětvích. Ještě jednodušší je využití produktů RCG TransFER, včetně předpřepravy a přepravy – a to i bez vlastní vlečky.

Zařízení přidané do portfolia RCG je zajímavé pro všechny zákazníky, kteří hledají univerzální a s jeřábem kompatibilní nakládací jednotky. Uplatní se v mnoha průmyslových odvětvích a při výrobě mnoha produktů – od potravinářství přes ocelářství až po dřevařství a papírenský průmysl. Zaměřuje se na paletové zboží, které se v minulosti klasicky přepravovalo nákladními automobily.

Nepřehlédnutelné: Nový branding v jasně červených tónech

Dobrý design určuje tvář každé společnosti. Zejména pro mezinárodní železniční logistickou společnost je zásadní, aby se jasně vizuálně projevila. Reklamními plochami skupiny ÖBB Rail Cargo jsou vlaky. Nové závěsné výměnné skříně jsou opatřeny značkou v jasně červené dopravní barvě ÖBB.

Zdroj: ÖBB Rail Cargo Group

Tagy