EU version

Revoluce ve sledování objednávek. ČD Cargo představilo mobilní aplikaci pro své zákazníky

Revoluce ve sledování objednávek. ČD Cargo představilo mobilní aplikaci pro své zákazníky
foto: ČD Cargo tiskové materiály/Revoluce ve sledování objednávek. ČD Cargo představilo mobilní aplikaci pro své zákazníky
21 / 07 / 2022

ČD Cargo opět rozvíjí portfolio služeb svým zákazníkům. V tomto případě se však nejedná ani o nové lokomotivy, ani vagony, ale o aplikaci. Díky této revoluční inovaci budou mít zákazníci o svých objednávkách v reálném čase přehled kdykoli, kdy budou chtít.

ČD Cargo je zároveň jedním z prvních nákladních dopravců, který se rozhodl podobnou aplikaci využívat. Pro zákazníky je to přitom obrovská výhoda. Místo dotazování si mohou jednoduše otevřít aplikaci a sami se podívat na stav přepravy prázdných a ložených vozů včetně předpokládaného příjezdu do stanice určení.

Díky aplikaci mají zákazníci největšího českého nákladního dopravce přehled i o historii celé objednávky, a to od jejího založení. V aplikaci jde zároveň filtrovat podle nejrůznějších kritérií tak, aby byly zobrazené parametry pro zákazníka co nejpřehlednější.

Tato aplikace přitom není jediným úspěchem ČD Cargo ve virtuálním světe aplikací. Národní nákladní dopravce inicioval také vznik aplikace pro strojvedoucí, která měla vést ke snížení papírové administrativy a elektronizaci dat. 

Tagy

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace