EU version

METRANS rozšiřuje svůj dosah: Nové spoje z Rijeky do Budapešti a z Budapešti-Csepelu do Indie

METRANS rozšiřuje svůj dosah: Nové spoje z Rijeky do Budapešti a z Budapešti-Csepelu do Indie
foto: METRANS/METRANS rozšiřuje svůj dosah: Nové spoje z Rijeky do Budapešti a z Budapešti-Csepelu do Indie
26 / 05 / 2023

V reakci na rostoucí poptávku po rozšíření aktivit společnosti METRANS do a z přístavu Rijeka bude od 1. 6. 2023 zahájena nová pravidelná linka mezi Rijekou a Budapeští. V důsledku toho se tarify za služby do a z přístavu Rijeka a České republiky, Slovenska, Rakouska a Maďarska sjednotí s těmi, které v současné době platí pro přístav Port of Koper.

Tato nová tarifní struktura však nebude mít vliv na stávající dohody o zvláštních cenách. Pro toto spojení budou manipulační poplatky za terminál (THC) činit 15 EUR za dvacet stop ekvivalentní jednotku (TEU). Tento vývoj podtrhuje závazek společnosti METRANS uspokojovat potřeby zákazníků prostřednictvím rozšířených služeb a oceňuje podporu, které se jí dostalo od přístavu Rijeka (AGCT).

Kromě toho METRANS s potěšením zavádí další spojení, tentokrát mezi terminálem HUB v Budapešti-Csepel a terminálem v srbské Indii. Tato nová služba úzce navazuje na otevření spojení Rijeka-Budapešť a spojení mezi přístavem Rijeka a terminálem v Indii. Tato zásadní novinka zajistí robustní spojení místního srbského trhu se všemi destinacemi, včetně přístavů na severozápadním kontinentu (NWC) a všech vnitrozemských terminálů obsluhovaných v rámci sítě METRANS.

Toto propojení usnadní přepravu z a do Srbska, a to jak pro hlubokomořské cargo, tak pro vnitroevropskou přepravu. Kromě toho toto spojení umožní dodávat prázdné kontejnery z Budapešti na srbský trh pro další přepravu do zahraničí. V tomto scénáři budou manimulační poplatky za terminál stanoveny na 10 EUR za TEU.

Tagy