EU version

Škoda Group přivítala návštěvu z Balkánu. Prohlédla si plzeňský závod

Škoda Group přivítala návštěvu z Balkánu. Prohlédla si plzeňský závod
foto: LinkedIN Škoda Group/Návštěva plzeňského závodu Škoda Group
10 / 08 / 2022

Do plzeňského závodu Škoda Group dorazili na návštěvu představitelé srbského dopravce Beovoz. Ti si prohlédli místní výrobu, aby se blíže seznámili s jeho činností za účelem možné koupě produktů této firmy.

Představitelé srbského dopravce Beovoz navštívili plzeňský závod Škoda Group, konkrétně Škody Transportation, aby se blíže seznámili s produkty a činnostmi firmy. Výhledově by mohl plzeňský závod dodávat své vozy i na Balkán, přímo do srbského Bělehradu. Beovoz se totiž specializuje na vlakovou dopravu v tomto městě.

 LinkedIN Škoda Group

Představitelé Škoda Group své hosty nejen provedli samotnou výrobou, ale také měli několik společných meetingů. Návštěvy se totiž zúčastnili ředitel pro infrastrukturu Milonja Milanović nebo ředitel odboru plánování a rozvoje Marko Šarčević.

 LinkedIN Škoda Group

Zdá se, že vozy z plzeňského závodu by mohly v budoucnu jezdit v Bělehradě a že návštěva byla velmi přínosná. Balkánský trh je zajímavá destinace pro expanzi, zdejší státy budou v dalších letech bojovat o vstup do Evropské unie, což bude šance pro zahraniční firmy. A získat mírný náskok se vždy vyplatí.

LinkedIN Škoda Group

Tagy